Oznámení


#1 2012-08-09 20:23:44

HoshPunk

Moderator

Registrovaný: 2012-08-09
Příspěvky: 20
Reputace :   

Pomysły na rozwój serwa

zrobiłem nowy wątek i mam prośbę aby umieszczać tutaj pomysły na dopracowanie serwa. Ją zacznę: w obozie na bagnach gdy chcesz się zalogować na baala albo guru to wywala cb na zbugowana część morza, w onb powinni byc ochroniarze jaśnie oświeconego oraz jego prawej ręki po 1, nowicjusze powinni mieć skrety w swojim eq a baalowie oraz inni od magii muszą mieć runy sen oraz pięść wichru bo to zaklęcia sniacego, w onozie powinien nyc nowicjusz w stylu Fortuno który bd rozdzielal ziele oczywiście on ma możliwość awansu a na jego miejsce wchodzi następny. na razie to tyle

Offline

 

#2 2012-08-09 20:28:18

 Ares

Nowy użytkownik

Registrovaný: 2012-07-23
Příspěvky: 1
Reputace :   

Re: Pomysły na rozwój serwa

Hosh, dziś dopiero zmieniliśmy mapę i dodaliśmy klasy.(wcześniej był Jarkendar) Tak wiemy ze jest zbugowany spawn dla Guru i Ballów, to moja wina bo ja spierdoliłem to (robiliśmy to w nocy) niedługo to poprawimy. Co do Skrętów też to wiemy tak jak juz napisałem dopiero dziś odpaliliśmy nową mapkę i klasy więc mogą być różne błędy, ale wydaje mi się ze dużo ich nie ma. Ziele zostanie dodane, i to w dużych ilościach bo będziecie Prowadzić Handel z innymi obozami. Co do ochroniarza Oświeconego, jest nim dowódca straży świątynnej.


Jestem z Nowego Obozu i możecie mnie pocałować w Dupę.

Offline

 

#3 2012-08-09 20:30:16

HoshPunk

Moderator

Registrovaný: 2012-08-09
Příspěvky: 20
Reputace :   

Re: Pomysły na rozwój serwa

oo mam kolejny pomysł powinno się jeszcze zrobic klasę zbieracz ziela coś ala kopacz i zbieracz ryżu graloby się nim 1 dzień

Offline

 

#4 2012-08-09 21:33:31

 Ares

Nowy użytkownik

Registrovaný: 2012-07-23
Příspěvky: 1
Reputace :   

Re: Pomysły na rozwój serwa

no pomyśli się nad tym


Jestem z Nowego Obozu i możecie mnie pocałować w Dupę.

Offline

 

#5 2012-08-10 22:18:34

HoshPunk

Moderator

Registrovaný: 2012-08-09
Příspěvky: 20
Reputace :   

Re: Pomysły na rozwój serwa

Chciałbym prosić o to aby onb miał klasę o nazwie przewodnik nowicjuszy (coś w rodzaju kapitana cieni) bez tego pierdolnę bo jestem zalewany rp oraz pytaniami i naukami śniącego, klasa ta nie dawałaby awansów tylko by mnie informowała o postępach nowicjuszy bardzo by mi to pmogło .

Offline

 

#6 2012-08-10 22:22:01

 Ares

Nowy użytkownik

Registrovaný: 2012-07-23
Příspěvky: 1
Reputace :   

Re: Pomysły na rozwój serwa

ale ty masz jako jedyny zastępce


Jestem z Nowego Obozu i możecie mnie pocałować w Dupę.

Offline

 

Zápatí

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lp-gfans.pun.pl www.bollyworld.pun.pl www.simsowo.pun.pl www.kingkhan.pun.pl www.proana.pun.pl