Serwer Gothic Multiplayer

Oznámení


#1 2012-08-12 00:11:56

HoshPunk

Moderator

Registrovaný: 2012-08-09
Příspěvky: 20
Reputace :   

Zawody dla członków obozu

W tym wątku przedstawię wam zawody jakie możecie wykonywać w onb, a więc przedstawiam wam propozycje a wy poniżej zaklepujcie:
1.Głosiciel (głosi nauki śniącego oraz szuka nowych członków do onb tylko ja i hersklim mówię kiedy mają szukać) max. 3 (tylko dla  studentów).
2.Myśliwy (poluje na pożywienie dla obozu, przeważnie na bagnach) max.3 (tylko dla  nowicjuszy).
3.Przywódca myśliwych (dowodzi myśliwymi) max.1 (tylko dla strażników świątynnych).
4.Strażnik bramy (pilnuje bramy do świątyni oraz głównego wejścia do obozu) max.4 (tylko dla strażników świątynnych).
5.Przewodnik nowicjuszy (zleca zadania rp i informuje mnie kto ma awansować) max.1 (tylko dla Guru).
6.Handlarz zielem (osoba rozdzielająca rację ziela pomiędzy nowicjuszy coś ala Fortuno) max.1 (tylko dla nowicjuszy).
7.Połaniec (transportuje ziele oraz przekazuje informacje) max.2 (tylko dla nowicjuszy).
8.Szpieg (szpieguje inne obozy w celu zdobycia informacji) max.2 (tylko dla nowicjuszy).
9.Dyplomata (udaje się do innych obozów w celu zawarcia sojuszu, wypowiedzenia wojny itp. wykonuje polecenia jakie ja mu zlecam albo inaczej degrad) max.1 (tylko dla Guru).
10.Alchemik (przyżądza różne wywary runy itp.) max.1 (tylko dla Baala).
11.Uzdrowiciel (leczy rannych członków obozu i fizycznie i duchowo) max.1 (tylko dla Guru).
12.Nauczyciel (naucza nowicjuszy o magii i potędze śniącego) max.1 (tylko dla Guru).
13.Wojownik areny (walczy na arenach w imię śniącego) max.1 (tylko dla strażników świątynnych).
14.Zabójca (eliminuje wszystkich spiskowców heretyków oraz przeciwników onb) max.1 (tylko dla strażników świątynnych).
15.Kowal (kuje broń dla strażników świątynnych) max.1 (tylko dla strażników świątynnych).
Jak wymyślę więcej zawodów to dopiszę.
P.S. Posiadacze zawodu będą dostawali więcej rp oraz będą mieli przywleje typu szybszy awans o 1 dzień itp.
ABY OTRZYMAĆ ZAWÓD TRZEBA NAPISAĆ POST PONIŻEJ NASTĘPNIE ZAŁOŻE OSOBNY WĄTEK GDZIE WYMIENIE NICK'I GRACZY ORAZ ICH ZAWODY.

Offline

 

#2 2012-08-12 18:02:07

Altair

Nowy użytkownik

Registrovaný: 2012-08-12
Příspěvky: 2
Reputace :   

Re: Zawody dla członków obozu

Chciałbym zgłosić się na przewodnika nowicjuszy

Offline

 

#3 2012-08-12 23:32:35

diablo

Nowy użytkownik

Registrovaný: 2012-08-12
Příspěvky: 2
Reputace :   

Re: Zawody dla członków obozu

chciałbym zgłośić się na spiega

Offline

 

#4 2012-08-13 18:53:03

dada240

Nowy użytkownik

Registrovaný: 2012-08-11
Příspěvky: 8
Reputace :   

Re: Zawody dla członków obozu

chciałbym zgłosić się na Kowala

Offline

 

#5 2012-08-26 13:17:05

Degan

Nowy użytkownik

Registrovaný: 2012-08-12
Příspěvky: 3
Reputace :   

Re: Zawody dla członków obozu

ja biorę posadkę zabójcy

Offline

 

Zápatí

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.opiniewroclaw.pun.pl www.nadzieja-glejak.pun.pl www.plomienzmiennica.pun.pl www.java-games.pun.pl www.elfanespaniol.pun.pl